Şirket Profili

Home / Kurumsal / Şirket Profili

Firmamız, 1998 yılından bu yana Kale Grubu bünyesinde münhasır bayi olmakla birlikte  yapı taahhüt, sanayi binası inşaatları, satış ve pazarlama, dekorasyon gibi projelerle faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kalem İnşaat, Kale Grubu ihracatını üstlenen Kale Eksport firması ile 2000 yılında yapılan görüşmeler sonucu, yurtdışında da proje kapsamlı spesifik işler (Kale Grubu ürünleri ile dış cephe kaplama, aqualand ve havuz inşaatları, restorasyon) ve inşaat taahhüt işleri ile ilgili çalışmalar yapmaktadır.

2003 yılı itibariyle Kale Grubu ile havuz uygulamaları çözüm ortaklığına giden Kalem İnşaat, bu kapsamda havuz seramikleri ve Kalekim ürünlerine yönelik bayilik faaliyetlerini de yürütmektedir.

2006 yılından itibaren Kalesinterflex uygulamalarına başlamış olup konusunda uzmanlaşmaya giden Kalem İnşaat günümüz itibariyle dış cephe alanında ön sıralarda yer almaktadır.

Uzman teknik ve mühendis kadrosu ile vizyonu geniş dekoratif yaklaşımlarıyla projeler geliştiren Kalem İnşaat, müşterilerine estetik ile niteliği bir arada sunmaktadır.

Kalem İnşaat, “Yaşanacak mekanlar yaratmak” anlayışıyla, fiyatta, kalitede, işçilikte ve hizmette optimum noktayı yakalayarak, müşteri memnuniyetine ulaşma duygusuyla hizmet vermektedir.